دوشنبه, 4 بهمن 1400          

عنوان : در بازدید شورای شهر زرند از پروژه های عمرانی مطرح شد: تسریع در انجام پروژه ها و جلوگیری از انحراف بودجه ای
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ 
ساعت : ۶:۵۷:۵۵
    /  8

مهندس مهدلو شهردار زرند بهمراه رئیس و اعضاء شورای شهر زرند ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری روند فعالیتهای انجام گرفته از سوی این نهاد مردمی را مثبت ارزیابی کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این برنامه بیش از 9 پروژه عمرانی شهرداری مورد بازدید شهردار و اعضاء شورای شهر قرار گرفت .

پل پارسیان"نقطه اوج فعالیتهای عمرانی شهرداری"

رئیس و اعضاء شورای شهر در ابتدای از پروژه پل پارسیان بازدید و فعالیتهای انجام گرفته در این منطقه از شهر را قابل تقدیر دانستند.

شهردار زرند با اعلام اینکه پل پارسیان نقطه عطف وخود باوری نیروهای شهرداری در انجام پروژه های عمرانی می باشد گفت: این طرح در کمترین زمان ممکن و به دست نیروهای خود شهرداری به انجام رسید.

مهندس مهدلو با اعلام اینکه تمامی طرح های این بلوار به صورت بسیار زیبائی آماده شده است از حذف دیوارهای این پل برای اجرای سایر برنامه های شهرداری خبر داد وافزود: هدف از اجرای این پروژه  ایجاد یک راه دسترسی آسان برای شهروندان منطقه شرق به غرب شهرستان می باشد .

شهردار زرند اجرای این پروژه در کمتر از ده روز کاری را کار بزرگی دانست که نیروهای شهرداری به انجام رسانده اند و افزود:به زودی عملیات جدول گذاری ، زیر سازی و آماده سازی این معبر برای آسفالت به انجام خواهد رسید .

مهندس نورالدینی معاون فرماندار زرند در خصوص اجرای این پروژه گفت: خوشحالیم که شهرداری به مرحله ای رسیده که بهترین فعالیتها را در کمترین زمان ممکن به انجام می رساند .

معاون فرماندار زرند با اعلام اینکه این طرح با بهترین کیفیت ممکن به انجام رسیده است گفت:جمع شدن آبهای ناشی از بارندگی در این نقطه از شهر همواره مشکلاتی را برای شهروندان بوجود می آورد که شهرداری با برداشتهای مهندسی و اجرای آبراه های این بلوار توانسته است نقش مهمی در این خصوص ایفا نماید .

" ورودی زرند از سمت رفسنجان( بلوار ده چنار)"

بازدید از روند اجرای باند دوم بلوار زرند ده چنار از دیگر برنامه های شهرداری و اعضاء شورای شهر زرند بود .

مهندس مهدلو شهردار زرند از انجام توافقاتی با پیمانکار این طرح گفت و اظهار داشت:سعی داشتیم به صورت هماهنگ و با انجام فعالیتهایی این پروژه را به سرانجام برسانیم که متاسفانه در بعضی از جاها کوتاهی های از سوی پیمانکار صورت گرفته و باعث کندی این طرح شده است .

منتخب شورای شهر زرنداز آمادگی شهرداری برای اجرای بخشی از این بلوار خبر داد و گفت: با پایان عملیات شن ریزی و تسطیح این بلوار از سوی پیمانکار، شهرداری آمادگی دارد سهم خود را از این بلوار زیرسازی و آسفالت نماید .

"طرح فاضلاب شهری و تعویض پیمانکار"

بازدید ازپروژه طرح فاضلاب شهری و بررسی مسائل و مشکلات موجود در راس این طرح از دیگر پروژه هائی بود که شهردار و اعضاء شورای شهر از آن بازدید کردند .

شهردار زرند در خصوص این طرح نیز گفت: این پروژه با تعویض پیمانکار وارد فاز تازه ای از اجرا شده است و امیدواریم طی 24ماه قرارداد،این طرح به پایان برسد .

وی از نشستهای مختلف با مهندس سهراب نژاد و مدیران اجرای این طرح خبر دادوافزود: تمام سعی خود را بکار خواهیم بست تا بتوانیم این پروژه با کوچکترین وقفه روزهای خود را سپری نماید .

"تسطیح ، زیر سازی معابر وآماده سازی برای آسفالت"

شهردار زرند و اعضاء شورای شهر در ادامه از پروژه تسطیح ،شن ریزی و آماده سازی برای آسفالت معابر شهر بازدید کردند.

شهردار زرند در این باره نیز گفت:شهرداری عزم خود را برای فاز سوم اسفالت معابر به کار بسته است و با اتمام عملیات شن ریزی و تسطیح این امر نیز به زودی آغاز خواهد شد .

منتخب شورای شهر زرندتصریح کرد:تمامی معابر تعریف شده در بودجه و اولویت دار با برنامه ریزی های انجام شده زیر سازی شده اند و با انعقاد قرارداد با پیمانکار به زودی بهسازی خواهند شد .

"کمربندی رفسنجان و بهره برداری از فاز اول این بلوار"

رئیس و اعضاء شورای شهر زرند  از کمربندی شهر زرند از سمت رفسنجان نیز بازدید کردند و فعالیتهای انجام گکرفته در این نقطه را مثبت ارزیابی نمودند .

محمد رضا مهدلو شهردار زرند اجرای این طرح را در راستای تردد آسان شهروندان عنوان کرد و گفت:با همکاری ادارات مربوطه در کمترین زمان ممکن عملیات دوبانده کردن فاز اول این بلوار به انجام رسیده است .

وی با اعلام اینکه شهرداری ایمن سازی مسیر با استفاده از علائم ترافیکی و نصب سرعتکاهها را نیز به انجام رسانده است گفت: به زودی ادامه این جدول گذاری از جلوی پمپ بنزین آغاز خواهد شد .

شهردار زرند تصریح کرد:ایجاد بریدگی در بخشی از این مسیر و اجرای دور برگردانهای این بلوار نیز در دیستور کار شهرئداری قرار دارد و به زودی اجرائی خواهد شد .

وی از همکاری روسای ادارات راه و شهرسازی و فرماندار زرند تقدیر و اظهار امیدواری کرد به زودی ادامه این بلوار نیر جدول گذاری و اصلاح ترافیکی خواهد شد .

"راه اندازی شهربازی وتولیدات  گلخانه های شهرداری "

آبگیری استخرمجموعه شهربازی زرند بعد از چندین سال یکی دیگر از برنامه ها و طرح هائی بود که شهردار و اعضاء شورای شهر از آن بازدید کردند.

مهندس مهدلو در این باره نیز گفت: که مجموعه شهربازی بعد از انعقاد با پیمانکار به بخش خصوصی واگذار گردیده و تاکنون بیش از 5 دستگاه جدید در این مجموعه راه اندازی شده است .

وی راه اندازی این استخر را باعث شادی شهروندان دانست و گفت: بیش از 15سال این استخر بلااستفاده مانده بود که به همت شهرداری و پیمانکار و عایق کاری تمام این بخش از شهربازی ابگیری آن انجام و به زودی قابل استفاده خواهد بود .

شهردار زرند از تولید گل و گیاهان فصلی در سازمان پارکها نیز گفت و افزود: گلها و گیاهان کشت شده در بلوارها ،بوستانها و میادین شهر از تولیدات خود این سازمان می باشد و به نوعی شهرداری از خرید هر گونه گل و گیاهی بی نیاز می باشد .

وی از تولید بیش از 20هزار گلدان گل فصلی در گلخانه های این سازمان خبر داد و گفت: سازمان سیما,منظر و فضای سبز شهرداری زرند در حال آماده سازی گلخانه ها برای تولید گل و گیاهان بهاره می باشد .

وی از اخذ مجوزهای لازم برای حفر دو حلقه چاه خبر داد و گفت: با راه اندازی این دوحلقه چاه دوره آبیاری درختان سطح شهر به طور محسوسی کاهش پیدا خواهد کرد .

شایان ذکر است نشست در صحن شورا پایان بخش این بازدید بود .

همچنین در این نشست مهندس نورالدینی رئیس اداره راه و شهرسازی ،مهندس ترابی  بخشدار یزدانشهر ،مهندس نورالدینی معاون فرماندار زرند ،مهندس افضلی رئیس سازمان نظام مهندسی زرند، مهندس امیری نماینده اداره راهداری زرند میهمان شورای شهر و شهرداری بودند .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211