شنبه, 23 آذر 1398          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار با رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی : شهرداری زرند برای انجام هرگونه فعالیت جریان ساز فرهنگی در شهر، با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همكاری خواهد كرد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۴:۴۰:۳۲

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار با رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی : شهرداری زرند برای انجام هرگونه فعالیت جریان ساز فرهنگی در شهر، با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری خواهد کرد.

رحیم سیف الدینی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن دیدار با مهندس مهدلو شهردار زرند درخصوص همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت و افزود: فعالیت های فرهنگی و هنری شهر با مشارکت و همیاری شهرداری باعث افزایش روحیه نشاط و شادابی مردم در خواهد شد.

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به شرح وظایف و دستورالعمل های خود  برای برگزاری برنامه های فرهنگی در شهرستان با کمک شهرداری نیاز دارد .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز انتخاب وی به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت و تصریح کرد: شهرداری زرند برای انجام هرگونه فعالیت جریان ساز فرهنگی در شهر، با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری خواهد کرد.

منتخب شورای شهر زرند مهمترین عامل برای توسعه و پیشرفت زرند  هم افزایی، وحدت و یکدلی و پرهیز از اختلافات سلیقه ای دانست و افزود: مدیران و مسئولان همه خدمتگزار مردم هستند و باید از هر فرصتی برای برنامه ریزی و خدمت جهادی استفاده کنند

شهردار زرند در ادامه  ضمن  برشمردن اولویت مدیریت شهری برای مباحث فرهنگی،به شاخص های برجسته فرهنگی نیز شهر اشاره کرد و خواستار نشستهای تخصصی در خصوص برنامه های فرهنگی و هنری شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211