پنج‌شنبه, 29 مهر 1400          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند: شهروندان باید قبل از هر گونه خرید و فروش ملك با مراجعه به شهرداری، از قانونی بودن ساخت و سازها و دارا بودن پایانكار ساختمان اطمینان حاصل نمایند.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۲۰:۱۴

مهندس مهدلو شهردار زرند در حاشیه کمیسیون ماده 100شهرداری زرند خواستار رعایت نکات ایمنی و مهندسی شهروندان در ساخت و سازها و دریافت مجوزهای لازم برای احداث ابنیه های خود شد .

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه شهروندان باید خود را ملزم به رعایت قوانین نموده و قبل از هر اقدامی مجوزهای لازم برای ساخت و سازها را دریافت نمایند گفت: اگر شهروندان قوانین و ضوابط شهری را رعایت کنند، پرونده های تخلف ساختمانی به کمترین حد خود خواهد رسید .

منتخب شورای شهر زرند در ادامه افزود: شهروندان باید قبل از هر گونه خرید و فروش ملک با مراجعه به شهرداری، از قانونی بودن ساخت و سازها و دارا بودن پایانکار ساختمان اطمینان حاصل نمایند.

شهردار زرندافزود: هر نوع ساخت و سازی خارج از ضوابط مصوب که شهرداری موظف و مکلف به رعایت آنها می باشد موجب شکل گرفتن پرونده تخلفات و ارجاع به کمیسیون تخلفات و صدور رای می گردد.

وی افزود: چنانچه استحکام بنای ملک تایید نگردد ملک با حکم تخریب مواجه گردیده و قابل معامله یا هیچ نوع خدمات دهی بعدی نبوده و تمامی مسئولیت ناشی از آن بر عهده مالک وقت می باشد.

این مقام مسئول در پایان اظهار امیدواری کردبا همکاری شهروندان بتوانیم شهری ایمن را برای شهروندان فراهم نمائیم .

بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211