پنج‌شنبه, 29 مهر 1400          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرنداز ساخت كانال هدایت آب در بلوار 9 دی خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ 
ساعت : ۸:۵:۳

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از اجرای و ساخت کانال هدایت آبهای ناشی از بارندگی از ابتدای خیابان پرستار تا انتهای بلوار 9دی خبر داد و گفت: به منظور بهسازی محیط شهری و جلوگیری از آبگرفتگی و سرازیر شدن آبهای سطحی در معابر سطح شهر، کانال‌های جدید دفع آب‌های سطحی در بلوار 9 دی احداث خواهد شد .

شهردار زرند با اعلام اینکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی و توسعه زیرساخت های این حوزه ،تسهیل عبور ومرور و هدایت آب های سطحی از مهم ترین فعالیت های مدیریت شهری است گفت: روان سازی ترافیک ، سهولت عبور ومرور شهروندان از اولویت های شهرداری بوده و در این راستا با تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری در حال اجرای پروژه ساخت کانال هدایت آبهای ناشی از بارندگی در مناطق مختلف شهر می باشیم .

منتخب شورای شهر زرندبا اعلام اینکه آبهای ناشی از برندگی در ابتدای خ پرستار جمع شده و این امر مشکلات زیادی را برای شهروندان وخصوصاً بیمارستان امام علی (ع)بوجود می آورد گفت:با احداث این کانال تمامی آبها به بلوار دفاع مقدس و زمینهای کشاورزی هدایت و مشکل این نقطه برطرف خواهد شد .

وی به دیگر فعالیتهای شهرداری در خصوص هدایت و جمع اوری آبهای ناشی از بارندگی ها اشاره کرد و گفت:جمع آوری نخاله های ساختمانی در مسیر جوی ها،لایروبی عمقی بیش از 60درصد از جوی های شهر،احداث کانیوو در ورودی کوچه ها،لایروبی پل های معابر،تعویض بعضی از پل های سیمانی ،حفر چاه در نقاط آبگیر و..... از جمله مواردیست که شهرداری در دستور کار خود قرار داده است .

وی اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح ها شاهد کاهش آبگیری معابر شهری در زمان بارندگی  باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211