سه‌شنبه, 25 مرداد 1401          

عنوان : شهردار زرند از گام سوم نهضت اسفالت معابر شهر زرند خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ 
ساعت : ۷:۲۵:۳

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از گام سوم آسفالت معابر شهر زرند خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و عقد قرارداد با پیمانکاران ذی صلاح و تکیه بر توانمندی شهرداری، عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت برخی معابر شهر زرند به زودی آغاز خواهد شد .

منتخب شورای شهر زرند خاطر نشان کرد:در فاز سوم آسفالت  تمامی معابر در اولویت ،خاک برداری ،شن ریزی و زیر سازی شده اند و  مصمم هستیم تا پروژه های عمرانی تعریف شده در سال جاری را بر اساس برنامه زمان بندی شده به پیش ببریم.

مهندس مهدلو یکی از مهمترین رویکردهای مجموعه مدیریت شهری را توسعه زیرساختی توام با انجام خدمات عمومی برای تمام شهر عنوان کرد و گفت:تمامی فعالیتهای آماده سازی معابر شهر با استفاده از ماشین الات شهرداری به انجام رسیده است.

شهردار زرنددر ادامه از آغاز عملیات آسفالت بیش از 134هزار متر مربع از معابر شهر زرند خبر داد و تصریح کرد: با مشخص شدن پیمانکار انجام این طرح ،بیش از 10میلیارد تومان آسفالت تا پایان سال در معابر خاکی شهر زرند پخش خواهد شد .

مهندس مهدلو با اعلام اینکه در حال حاضر نیز  اکیپ های شهرداری زرند در چند نقطه از محلات کمترتوسعه یافته شهر در حال انجام عملیات زیرسازی هستند،تصریح کرد: شهر زرند نیازمند ساماندهی اساسی در این زمینه است چرا که متاسفانه در سالیان گذشته به این موضوع توجه چندانی نشد.

شهردار زرند در ادامه به وضعیت نابسامان مالی درشهرداریها اشاره کرد واظهار داشت:تمام سعی مجموعه شهرداری تلاش در راستای جذب درآمدهای شهرداری بوده و هیچ گاه نگذاشته ایم کاهش منابع مالی بر کیفیت و کمیت خدمات شهرداری زرند تاثیر بگذارد .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد شهروندان نیز با پرداخت به موقع عوارض شهرداری  را در انجام فعالیتهای عمرانی یاری نمایند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211