دوشنبه, 24 مرداد 1401          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند: در سه ماهه پایانی سال جاری هیچ تخفیف عوارضی از سوی شهرداری در نظر گرفته نمی شود
زير عنوان : مهندس مهدلو منتخب شورای شهر زرند : ما شهروندان تا زمانی که احساس وظیفه نکنیم و شهر را از خود ندانیم،این شهر آباد نخواهد شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ 
ساعت : ۱۰:۱۷:۱۹

محمد رضا مهدلو شهردار زرند: در سه ماهه پایانی سال جاری هیچ تخفیف عوارضی از سوی شهرداری در نظر گرفته نمی شود

شهردار زرند :شهروندان باشهرداری همکاری کنند ،هزینه نگهداری شهر رو به افزایش است .

مهندس مهدلو منتخب شورای شهر زرند : ما شهروندان تا زمانی که احساس وظیفه نکنیم و شهر را از خود ندانیم،این شهر آباد نخواهد شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در روند بازدید از فعالیتهای عمرانی شهرداری زرند از از همکاری شهروندان برای ساختن شهری زیبا و ارائه برنامه های بلند مدت شهرداری گفت و تصریح کرد:یکی از عوامل موفقیت شهرداری بالارفتن حس مشارکت شهروندان با شهرداری می باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو بهبود محیط شهری و فضاهای تفریحی، فرهنگی، اجتماعی،اصلاح و توسعه مابر شهری  و دیگر نیازمندی ‌های شهروندان را مستلزم تحقق برنامه های عمرانی شهرداری دانست و افزود:شهروندان همواره از شهرداری انتظار برآورده شدن بهترین خدمات را دارند در صورتی که تنها 30درصد از آنها عوارض سالانه و معوقه خود را پرداخت می کنند .

وی عمده درآمد شهرداری را از محل دریافت عوارضات شهروندان عنوان کرد و گفت: شهروندان باید با پرداخت عوارض ملک خود اعم از مسکونی و تجاری، اقدام و شهرداری را در خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان یاری کنند زیرا هزینه های نگهداری شهر رو به افزایش می باشد .

منتخب شورای شهر زرندبا اعلام اینکمه اکثر شهروندان عوارض ملک خود را در زمان فروش پرداخت می کنند،افزود:تنها درخواست ما از شهروندان و کسبه پرداخحت به موقع عوارض در زمانهای تعیین شده می باشد .

شهردار شهر زرند افزایش تعامل و همکاری بیشتر میان اصناف و شهرداری در راستای پرداخت عوارضات معوقه را خواستار شد و گفت:ما شهروندان تا زمانی که احساس وظیفه نکنیم و شهر را از خود ندانیم،این شهر آباد نخواهد شد .

مهندس محمد رضا مهدلو اصناف را یکی از مهم‌ترین بخشهای توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی شهر عنوان کرد و افزود: تعامل هرچه بیشتر اصناف با شهرداری در سطح شهر، جذب درآمدهای پایدار و رونق كسب و كار بازاریان را به همراه خواهد داشت.

این مقام مسئول در پایان شهر ،شهروند و شهرداری را سه ظلع یک مثلث دانست و با اعلام اینکه در سه ماهه پایانی سال جاری هیچ تخفیف عوارضی از سوی شهرداری در نظر گرفته نشده است؛افزود:امیدواتریم شهروندان و اصناف برای داشتن شهری زیبا به کمک شهرداری بیایند .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211