دوشنبه, 30 دی 1398          

عنوان : ‍ شهردار زرند خبر داد :به پاس خدمات ارزشمند شهید سلیمانی بلوار آزادی به نام این سردار دلها نامگذاری شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ 
ساعت : ۲۱:۱۳:۵۴

💥شهردار زرند خبر داد :به پاس خدمات ارزشمند شهید سلیمانی بلوار آزادی به نام این سردار دلها نامگذاری شد.

✔مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند در حاشیه سی و ششمین جلسه شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت سردار سرافراز انقلاب اسلامی از نامگذاری بلوار ورودی شهر به نام این شهید بزرگوار خبر داد .

✔منتخب شورای شهر زرند گفت:شهیدسپهبد قاسم سلیمانی خدمات بزرگی برای کشور و مردم انجام داد و نامگذاری برخی اماکن با نام ایشان کمترین کاری است که می‌توان برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این شهید والامقام انجام داد.

✔مهندس مهدلو گفت:سردار سلیمانی در دل همه مردم ایران جا دارد و در چند روز گذشته دیدیم که چگونه مردم ایران ارادت خود را به این سردار بزرگ و سرافراز نشان دادند.

✔شهردار زرند اظهار داشت:نامگذاری این بلوار که به بهترین و زیباترین ورودی شهر میباشد به نام "سردار شهید سلیمانی" باهدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره همه شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به شخصیت معنوی آنان انجام شد.

 ✔این مقام مسئول با اعلام اینکه حد فاصل میدان امام خمینی (ره)تا میدان جهاد سازندگی به نام سپهبد سلیمانی تغیر نام داده شده است افزود:به زودی عملیات نصب تابلوهای این بلوار و تندیس این شهید بزرگوار نیز ساخته و نصب خواهد شد .

✔وی گفت:علاوه بر این بلوار پل روگذر زرند به سمت کرمان نیز به نام این شهید نامگذاری شده است .

✔وی ضمن تقدیر از رئیس واعضاءشورای شهر زرند اظهارامیدواری کردبتوانیم با انجام این طرح گوشه ای خدمات این شهید راه اسلام را جبران‌نمائیم .

🔹روابط عمومی شهرداری زرند 
Www.zarand.ir 
@shahrdarizarand


بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211