دوشنبه, 5 اسفند 1398          

عنوان : مهندس منصوری معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری از تصویب تعرفه محلی سال 99 شهرداری زرند خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ 
ساعت : ۹:۵۸:۲۰

مهندس محمد منصوری معاون اداری ومالی شهرداری زرند با اعلام اینکه تعرفه عوارض محلی مهم‌ترین و اصلی ترین منبع درآمدی و تأمین و تحقق بودجه سالانه شهرداری می باشد گفت: در سال جاری و با درنظر گرفتن تعرفه عوارض محلی سالهای گذشته سعی شده است تعرفه مناسبی را  تهیه و تدوین کنیم که این امر ضمن در نظر گرفتن تمامی ضوابط و  مقررات، متناسب با نیازهای عموم شهروندان باشدتا بتوانند این عزیزان بخش عمده ای از مشکلات پرداخت عوارضی خود را رفع نمایند.

معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری زرندتصریح کرد: در تعرفه عوارض محلی سال 99 تغییراتی لحاظ شده که این تغییرات صرفاً برای خدمات دهی مناسب تر شهرداری به شهروندان می باشد .

مهندس منصوری با اعلام اینکه رضایت شهروندان یکی از اولویت های اصلی در تصویب تعرفه عوارض محلی شهرداری زرند می باشد افزود:امیدواریم شهروندان همچون سالهای گذشته با پرداخت عوارض خود علاوه بر تحقق بودجه شهرداری بر روند تسریع در پروژه های عمرانی و شهرسازی همراه این نهاد خدمتگذار باشند .

وی در پایان افزود: شهروندان گرامی می توانند جهت مشاهده این تعرفه به وب سایت شهرداری زرند به نشانی www.zarand.ir مراجعه نمایند.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211