شنبه, 9 مرداد 1400          

عنوان : مسعود مومنی فر رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند : در آتش سوزی امروز خوشبختانه خسارت جانی نداشته ایم .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ 
ساعت : ۱۵:۳۲:۵۹

مسعود مومنی فرد از اطفاء حریق در خیابان شهیدعربزاده کوچه 17  خبر داد و گفت: خوشبختانه این آتش سوزی بدون خسارت جانی توسط نیروهای این سازمان مهار شده است .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با اعلام اینکه این آتش سوزی حوالی ساعت10:30 رخ داده که با تماس تلفنی، نیروهای این سازمان به محل حادثه اعزام و از سرایت آتش به سایر قسمتهای منزل مسکونی  جلوگیری شد .

وی گفت:متاسفانه یک دستگاه خودروی پارس ، دو عدد موتور سیکلت ویک عدد دوچرخه در پارکینگ این منزل مسکونی قرار داشتند که به علت نامعلومی طعمه حریق می شوند .

این مقام مسئول از بررسی علت حادثه توسط نیروهای این سازمان خبر داد .

وی همچنین از عملیات امداد و نجات جاده ای توسط نیروهای این سازمان خبر داد و گفت: متاسفانه در ساعت 19:46 دقیقه در مسیر زرند به راور یک دستگاه کشنده حامل سوخت از مسیر خارج و راننده آن نیز در دم جان خود را از دست می دهد .

مسعود مومنی گفت:نیروهای این سازمان با ایمن سازی محل حادثه به عملیات امداد پرداختند و جسد راننده را از بین لاشه این خودرو خارج و تحویل عوامل مربوطه دادند .

وی اظهار امیدواری کرد با رعایت نکات ایمنی شاهد کاهش تلفات و خسارتهای در شهر زرند باشیم .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211