يکشنبه, 10 مهر 1401          

عنوان : شهردار زرند: بالغ بر یك میلیارد تومان صرف راه اندازی باند دوم پل پارسیان شده است .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ 
ساعت : ۱۵:۳۸:۴۱
    /  2

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند ضمن بازدید از روند اسفالت باند دوم پل پارسان با اعلام اینکه این بلوار یکی از مهمترین معابری شهر محسوب می شود که می تواندگره ترافیکی بسیاری از شهر باز نمایدگفت: آسفالت معابر شهری از جمله مطالبات اصلی شهروندان و اولویت نخست شهرداری زرند می باشد .

مهندس مهدلو با اعلام اینکه طی دو سال گذشته  این نهاد با بکار گیری توان و تجهیزات خود توانسته است خدمات خوبی در این زمینه به شهروندان ارائه نماید گفت:آسفالت ریزی معابر خدمتی است که به صورت گسترده و در سطح شهر به شهروندان ارائه می شود، و امیدواریم بتوانیم متراژ بالایی از معابر سطح شهر را آسفالت ریزی نمائیم

شهردار زرند روان سازی ترافیک و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان را از مهم ترین مزایای احداث مکمل پل پارسیان  برشمرد و افزود: از خروجی های مهم اجرای پل پارسیان کاهش معضل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان به ویژه در محدوده شهرک امام و فرهنگیان می باشد .

منتخب شورای شهر زرند هدف از آسفالت ریزی معابر شهری تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایت مندی مردم عنوان کرد و گفت:برای زیر سازی و جدول گذاری ،آسفالت و سایر اقدامات عمرانی در این پل بالغ بر یک میلیارد تومان از سوی شهرداری هزینه شده است.

وی همدلی و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های عمران  را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود:با اتمام عملیات آسفالت این معبر عملیات خط کشی و رنگ آمیزی جداول آن نیز در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت .

وی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این پل شاهد کاهش بار ترافیکی غرب به شرق زرند باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211