پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند خبر داد : بودجه سال آینده شهرداری 60میلیارد تومان خواهد بود .
زير عنوان : شهردار زرند از بررسی و تصویب بودجه 99 شهرداری زرند خبر داد و گفت: یکی از برنامه هائی که به دنبال اجرائی کردن آنها می باشیم صرفه جویی درهزینه های جاری و سوق دادن بودجه به سمت پروژه های عمرانی می باشد .
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ 
ساعت : ۶:۳۰:۱۳

محمد رضا مهدلو شهردار زرند خبر داد : بودجه سال آینده شهرداری 60میلیارد تومان خواهد بود .

شهردار زرند  از بررسی و تصویب  بودجه 99 شهرداری زرند خبر داد و گفت: یکی از برنامه هائی که به دنبال اجرائی کردن آنها می باشیم صرفه جویی درهزینه های جاری و سوق دادن بودجه به سمت پروژه های عمرانی می باشد .

منتخب شورای شهر زرند چابک بودن شهرداری را مستلزم داشتن یک سیستم های مالی و اداری شفاف دانست و عنوان کرد:شهرداری ها تنها زمانی می توانند در خدمات دهی  به شهروندان و انجام وظایف محوله به خوبی عمل نمایند  که توانمندیهای مالی لازم را داشته باشند .

وی با اعلام اینکه لایحه بودجه شهرداری پس از بررسی و کارشناسی های متعدد و استفاده از تجارب کارشناسان خبره بسته شده است گفت :متاسفانه مشکلات و عدم درآمدهای مالی مناسب یکی از مواردیست که گریبان شهرداری ها را گرفته است و این امر اداره امور شهر را برای شهرداریها دشوار نموده است .

مهندس مهدلو با اشاره به اینکه از امسال بودجه بر اساس عملیاتی تدوین شده، گفت: سازمانهای شهرداری هم در ابلاغیه وزارت کشور باید به واحدهای اداری شهرداری تبدیل شوند .

شهردار زرند بودجه‌ی سال ۹۹ را با رویکرد عدالت اجتماعی و ایجاد تعادل و توازن خدمات در سطح شهر،پیشرفت و توسعه‌ی شهرکهای کمتر توسعه‌یافته و افزایش کیفیت خدمات در تمام محلات شهر عنوان کرد و گفت:تحقق بودجه شهرداری به همکاری و ارتباط شهروندان باشهرداری بستگی دارد .

وی بودجه سال آینده شهرداری را بالغ بر 60میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: امیدواریم در سال آینده با تلاش و همت و برنامه‌ریزی شهرداری، حمایت و همکاری اعضاءشورای اسلامی شهر بتوانیم این مهم را محقق کنیم و در جهت رشد و توسعه‌ی شهر و بالابردن کیفیت خدمات به شهروندان، گامی مهم برداریم.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211