دوشنبه, 23 تير 1399          

عنوان : با اعتبار 250میلیون تومانی آسفالت خیابان عابد در شهرك امام سجاد به انجام رسید.
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ 
ساعت : ۱۴:۲۸:۹

آسفالت یکی از دغدغه‌های همیشگی مردم بوده که در این راستا عملیات بهسازی، آسفالت ریزی و روکش آسفالت خیابان‌ عابد در شهرک امام سجاد  به منظور خدمت رسانی بیشتر به شهروندان و اهالی شهرک در حال انجام می باشد .

محمد رضا مهدلو شهردار زرند با اعلام اینکه  عملیات آسفالت خیابان ها و معابر شهر در کنار فعالیت های عمرانی دیگر بصورت جدی و شبانه روزی در حال انجام می باشد گفت: معابر اصلی در شهر  از جمله تأثیرگذارترین عناصر شهری در زندگی روزمره شهروندان است و نبود آسفالت مناسب و وجود چاله‌ها علاوه بر تاثیر منفی در روحیه شهروندان به سلامت عمومی جامعه نیز لطمه وارد خواهد کرد .

شهردار زرند با اعلام اینکه سعی داریم با برنامه ریزی های انجام شده مقوله آسفالت را در سطح شهر  افزایش دهیم گفت: طرح اصلاح و زیرسازی آسفالتهای شهرکهای مجاور شهر زرند به ترتیب اولویت و طبق برنامه‌ریزی کامل همچنان ادامه دارد و سعی داریم تمامی معابر مناطق کم برخوردار را در این طرح ساماندهی نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند از آسفالت خیابان عابد در شهرک امام سجاد خبر داد و با اعلام اینکه چندین معبر دیگر در این شهرک به زودی بهسازی وآسفالت نمائیم گفت:عملیات آسفالت این خیابان با مساحت 2900متر مربع و با اعتبار 250میلیون تومان به انجام رسیده است .

وی اظهار امیدواری کرد با تامین قیر و مصالح مورد نیاز بتوانیم خدمات خود را در زمینه آسفالت گسترش دهیم .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211