دوشنبه, 23 تير 1399          

عنوان : دادستان زرند: شهرداریها تنها نهادهائی هستند كه بودجه های خود را از محل دریافت عوارضات شهروندان تامین می كنند و هر چه این همكاری بیشتر باشد شهری ابادتر خواهیم داشت .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ 
ساعت : ۸:۱۵:۲۴

 

محمد رضا مهدلو شهردار زرند بهمراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری با دکتر بلوچ زاده دادستان زرند دیدار و هفتنه قوه قضائیه را به ایشان تبریک گفت .

 

منتخب شورای شهر زرند در این نشست صمیمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه گفت : قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

 

محمد رضا مهدلو در ادامه تصریح کرد: قوه قضاییه یکی از ارکان مهم نظام اسلامی می باشد و باتوجه به اینکه دادگستری ودادگاهها با جان ومال وآبروی مردم سروکار دارند ،در واقع قوه قضاییه پاسبان آبرو و حیثیت جمهوری اسلامی می باشد.

 

شهردار زرند با اعلام اینکه همکاری‌های بسیار نزدیک مجموعه دادگستری شهرستان با شهرداری در راستای اجرای قانون بسیار اثرگذار بوده است و همواره این دو مجموعه کمک‌حال هم برای احقاق حقوق مردم بوده‌اندگفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین حوزه ی شهرداری و مجموعه ی دادگستری برقرار است که امیدداریم در راستای ادامه ی این تعامل وهمکاری ، بتوانیم خدمات خوبی را داشته باشیم.

 

وی بابیان اینکه هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا اظهار داشت: یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت‌گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که مسئولان و کارکنان دستگاه قضا انجام می‌دهند.

 

مهدلو در ادامه از شهرداری به عنوان دستگاهی نام برد  که در شهر خدمات زیادی ارائه می دهد وخواستار حمایت دستگاههای ذیربط از مجموعه شهرداری برای فعالیتهای عمرانی شد .

 

حجت الاسلام بلوچ زاده دادستان شهرستان زرند نیز در این دیدار  ضمن تبریک این هفته از دستگاه قضاه ایران به عنوان یکی از بهترین دستگاههای قضائی  جهان نام برد که تمامی قوانین و عملکردهای آن متناسب با شریعت و فقه اسلام می باشد و افزود:اگر امروز دستگاه قضا در دنیا حرفی برای گفتن دارد این امر نشان از تلاشهای دکتر بهشتی و خدمات و حسناتی بود که ایشان به این دستگاه ارائه داشتند .

 

دادستان شهرستان زرند وظیفه دستگاه قضائی را تحقق بخشیدن به عدالت عنوان کردو افزود: خوشبختانه با تلاشهای صورت گرفته در طی سالهای گذشته فعالیتهای خوبی در شهرستان زرند ایجاد شده است که امیدواریم این فعالیتها همچنان ادامه داشته باشد .

 

دکتر بلوچ زاده ارتباط تنگاتنگ دستگاه قضا و شهرداری را باعث ایجاد زیر ساختهای شهری و کاهش ناهنجاری های اجتماعی  عنوان کرد و گفت:عملکرد شهرداری می تواند حلقه اتصال فعالیتهای فرهنگی ،اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی با فعالیتهای عمرانی این نهاد باشد .

 

وی ارتباط مستقیم شهروندان وهمکاری آنها با شهرداری را باعث پیشرفت و آبادانی شهر زرند دانست و افزود: شهرداریها تنها نهادهائی هستند که بودجه های خود را از محل دریافت عوارضات شهروندان تامین می کنند و هر چه این همکاری بیشتر باشد شهری ابادتر خواهیم داشت .

 

دادستان شهرستان زرندخواستار جلوگیری از تعویق عوارض شهروندان شد و خواستار  فعالتر شدن کمیسیون های ماده 77و100شهرداری شد و تصریح کرد: کسانی که  اموال عمومی شهر مانند فضاهای سبز ،درختان،وسائل پارکی و...تخریب نمایند با برخورد شدید دستگاه قضا روبرو خواهند شد .

این مقام مسئول در پایان از شهروندان خواست تا در فعالیتهای عمرانی همراه و همکار شهرداری باشند .

 

شایان ذکر است شهردار زرند با اهداءلوح و هدیه ای از دادستان زرند تجلیل کرد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211