دوشنبه, 23 تير 1399          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند از بهسازی پارك حاشیه بلوار 15خرداد با اعتبار سه میلیاردو پانصد میلیون ریالی خبر داد .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۱۵:۲۱

محمد رضا مهدلو شهردار زرند با تأکید بر ضرورت توجه به افزایش فضاهای سبز شهری، گفت: فضاهای سبز شهری به عنوان بخش مهمی از کاربری های عمومی همواره یکی از ضروریات جامعه شهری و زندگی شهروندی محسوب می شوند که شهرداری زرند توجه ویژه ای به این مقوله دارد .

 

شهردار زرند ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت، ارتقا سلامت و نشاط شهروندان، گسترش و نگهداری از فضای سبز ،توجه به مسائل زیست محیطی و کاهش آسیب های اجتماعی را از مهمترین برنامه های شهرداری برای احیاء و گسترش فضای سبز عنوان کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی بعمل آمده ضلع شرقی فضای سبز حاشیه ای بلوار 15خرداد حد فاصل چهارراه صاحب الزمان تا میدان گاز به دلیل نامناسب بودن فضای سبز شهری و  عدم کارایی در دستور بهسازی این نهاد قرار دارد .

 

منتخب شورای شهر زرند هدف از اجرای این پروژه را پویایی بیشتر این فضاها و برآورده ساختن نیاز مردم، کاهش آسیب های اجتماعی و رفع نقاط نامناسب  شهری ، ارتقا آرامش و سلامتی شهروندان، بهسازی و زیبا سازی حاشیه بلوارها عنوان کرد و گفت : برای بهسازی و زیبا سازی حاشیه این بلوار بالغ بر سه میلیاردو پانصد میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است .

 

مهندس مهدلو الهام گیری از فضاهای باستای و برج زرندوئیه را از دیگر برنامه های این سازمان در این پارک حاشیه ای عنوان کرد و افزود: کف سازی 1400متر مربع از فضای این بلوار ، نورپردازی ،احیای آبنما،خرید و نصب تونلهای نوری،نصب وسائل تندرستی وگل کاری از برنامه های این شهرداری در این مجموعه خواهد بود .

 

وی تصریح کرد:فاز دوم این طرح از میدان گاز تا میدان شهداء نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد و با اتمام عملیات بهسازی، فاز دوم طرح شروع خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211