جمعه, 7 آذر 1399          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند از فعالیتهای عمرانی شهرداری بازدید كرد .
زير عنوان : شهردار زرند بهمراه معاون فنی و عمرانی شهرداری ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری خواستار تسریع در فعالیتهای این شهرداری شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ 
ساعت : ۱۴:۵۱:۵۷

شهردار زرند بهمراه معاون فنی و عمرانی شهرداری  ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری خواستار تسریع در فعالیتهای این شهرداری شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر زرند محمد رضا مهدلو ضمن بازدید از روند ساخت و آماده سازی محل سیمی تریلر راه اندازی این مجموعه را یکی از دستاوردهای مهم شهرداری در راستای کاهش هزینه ها عنوان کرد و گفت:یکی از مهمترین اقدامات شهرداری ها در سطح شهر توجه به پسماندها و زباله های شهری می باشد که اگر این امر با بی توجهی همراه شود می تواند سلامت افراد جامعه را تحت تاثیر خود قرار دهد .

شهردار زرند راه اندازی این مجموعه را باعث تسهیل در جمع آوری زباله و انتقال اسان آنها به محلهای دفن زباله عنوان کرد و افزود: ایستگاه جمع آوری و انتقال  زباله باعث صرفه جویی در هزینه ها ،کاهش مخارج سرویسهای حمل و نقل ، افزایش راندمان جمع آوری ، کاهش ترافیک کامیونها و خودروهای ویژه جمع اوری پسماند می گردد و این مسئله نقش بسزایی در مدیریت پسماند دارد .

وی خواستار ارائه نقشه های این طرح برای اجرای بتن ریزی و ساخت شوت های این محل شد و افزود:خرید یک دستگاه سمی تریلر و تریلر جهت انتقال این مواد از دیگر برنامه های شهرداری می باشد.

شهردار زرند سپس از فعالیتهای عمرانی شهرداری از جمله آماده سازی محل استخر کف خشک شهر ، جدول گذاری کمربندی رفسنجان،فرش موزائیک و آماده سازی پارک قرانی امامزاده حمزه(ع)بازدید و بر نظارت دقیق پروژه های عمرانی و همچنین کیفیت خدمات دهی به شهروندان تاکید کرد و گفت: خدمتگذاری و ایجاد رضایتمندی در بین شهروندان باید سرلوحه کار مجموعه شهرداری زرند باشد.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211