شنبه, 9 مرداد 1400          

عنوان : مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست هم اندیشی رفع مشكلات فاضلاب شهری :اجرای پروژه فاضلاب شهری اولویت اصلی شهر زرند می باشد
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
ساعت : ۹:۳۲:۵۰

طی نشستی با حضور مدیران ادارات آب و فاضلاب شهری ،گاز ،مخابرات ،برق و پیمانکاران اجرای طرح فاضلاب شهری ،مسائل و مشکلات این بخش بررسی و در خصوص آنها تصمیم گیری شد .


منتخب شورای شهر زرند در این نشست با اعلام اینکه هدف از برگزاری این نشست را هم اندیشی پیرامون مسائل و مشکلات فاضلاب شهر زرند و ارائه راه حل برای حل این مشکلات عنوان کرد و گفت : یکی از برنامه ها و مسائل اصلی شهرداری حل مشكلات ريشه اي مردمی باشد که در این خصوص شهرداری زرند آمادگی دارد با تعامل و همكاري همه جانبه با  ارگانهاي مختلف این مشکلات را برطرف نماید .


محمد رضا مهدلو شهردار زرند اجرای طرح فاضلاب شهری در شهر صنعتی زرند از ضرورتهای انکار ناپذیرعنوان کرد و افزود:اجرای طرح فاضلاب شهری می تواند باعث ارتقاء سطح بهداشت سطح شهر ،جلوگیری از شیوع بیماری ها، کاهش هزینه های درمانی و بهداشتی و کاهش کاهش آلودگی سفره های زیر زمینی شود .


شهردار زرند تسریع در روند اجرای این پروژه را به عنوان یک اولویت برای ادارات دانست و افزود:تنها درخواست ما از نهادهای شهرستان همکاری در اجرای سریع این طرح و رفع مشکلات شهروندان می باشد .


شایان ذکر است در ادامه این نشست در خصوص رفع سریع مشکلات این طرح تصمیم گیری و مهندس خسروی مدیر پروژه فاضلاب شهری به ارائه گزارشی از فعالیتهای این طرح پرداخت.بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211