يکشنبه, 5 بهمن 1399          

عنوان : شهردار زرند:جشنواره نامه ای به شهردار فرصتی برای بروز خلاقیت و مشاركت شهروندان است
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۲۹:۵۳

محمد رضا مهدلو شهردار زرند از برگزاری مراسم تجلیل از شرکت کنندگان جشنواره نامه ای به شهردار خبر داد و با اعلام این موضوع که شهرداری یک نهاد خدماتی و عمرانی صرف نیست و ما سعی می کنیم علاوه بر فعالیت های عمرانی و خدماتی، به مسائل فرهنگی نیز توجه کنیم گفت:برگزاری دومین جشنواره نامه ای به شهردار فرصتی مناسب برای بروز خلاقیت در بین جوانان و نوجوانان شهرستان زرند بود .

 

محمد رضا مهدلو هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی را ایجاد جریان های فرهنگی در سطح شهر عنوان و با اعلام اینکه اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری در راستای جریان سازی فرهنگی یکسری رویدادها را برنامه ریزی کرده که یکی از آن ها برگزاری  جشنواره نامه ای به شهردار است،گفت:برنامه های فرهنگی شهرداری به گونه ای برنامه ریزی شده است که بهترین بهره برداری را از آنها ببریم .

 

منتخب شورای شهر زرند پرداختن به مسائل فرهنگی را دغدغه همه مدیران و مسئولین شهرداری دانست و تصریح کرد: عقیده داریم راه رسیدن به شهر فرهنگی  احترام به حقوق همه شهروندان و مشارکت آنها در مسائل و برنامه های فرهنگی می باشد .

 

شهردار زرند ضمن تقدیر از شهروندان و شرکت کنندگان دومین جشنواره نامه ای به شهردار، از برگزاری اختتامیه این رویدادفرهنگی گفت و افزود:بیش از 100 نامه در عناوین مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال و از بین این اثار بیش از 10اثر انتخاب و از آنها تجلیل خواهد شد .

 

محمد رضا مهدلو افزود: به تمامی شرکت کنندگان این جشنواره لوح تقدیری اهداء خواهد شد وامیدواریم بتوانیم با اجرای این برنامه فرهنگی در آینده نیز شاهد همکاری بیشتر شهروندان با فعالیتهای فرهنگی شهرداری باشیم .

 

وی تصریح کرد:آئین اختتامیه این جشنواره اول بهمن ماه ساعت 9 صبح در سینما آزادی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211