پنج‌شنبه, 7 اسفند 1399          

عنوان : محمد رضا مهدلو شهردار زرند در شورای معاونین شهرداری: شهروندان در كنار همه فعالیتهای عمرانی، شهری زیبا،تمیز و گل كاری شده می خواهند كه ما باید آن را فراهم آوریم .
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
ساعت : ۸:۴۶:۶

محمد رضا مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری ضمن قدردانی از تلاش همه پرسنل این نهاد خدمتگذار در طی یکسال گذشته گفت:همیشه اسفند ماه یکی از مهمترین ماهها برای شهرداری می باشد چرا که این نهاد باید علاوه برساماندهی فعالیتهای گذشته خود شهر را برای استقبال از بهار آماده نماید.

مهندس مهدلو یکی از خواسته های شهروندان را آماده سازی شهر برای بهار و تغییر روحیه آنها عنوان کرد و افزود:شهروندان در کنار همه فعالیتهای عمرانی، شهری زیبا،تمیز و گل کاری شده می خواهند که ما باید آن را فراهم آوریم .

شهردار زرند خواستارنگاه جدیتر به مسائل و مشکلات ریز و درشت شهر شد و افزود:ترمیم و لکه گیری معابر اصلی شهر،رنگ آمیزی جداول و تابلوها،تعویض مبلمان های فرسوده،تعویض چراغ های شکسته،آذین بندی میادین شهر ،ترمیم جداول شکسته ،گل کاری فضاهای شهری،خط کشی گذرگاههای پیاده و معابر اصلی شهر  از مهمترین اقدامات شهرداری برای روزهای پایانی سال است .

وی با بیان اینکه در روزهای پایانی سال کارهای شهرداری بسیار سنگین تر خواهد شد خواستار برنامه ریزی اصولی برای انجام فعالیتها شد و افزود:تمامی فعالیتهای عمرانی که شروع شده است در روزهای پایانی سال باید به انجام برسد.

مهندس مهدلو در پایان خواستار حضورو نظارت بیشتر مدیران در روزهای پایانی برفعالیتهای عمرانی شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211