سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400          

عنوان : در راستای استفاده بهینه از منابع آبی پایدار و به منظور افزایش كیفیت فضای سبز،عملیات لوله گذاری فضای سبز بلوار یادگارامام آغازشد.
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
ساعت : ۱۰:۵۵:۳۸

 

احمد عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند با اعلام اینکه یکی از اهداف و برنامه های این سازمان توسعه پایدار فضای سبز شهری می باشد، گفت: جلوگیری از هدررفت آب و انتقال آب خام به فضای سبز از اولویت‌های مهم سازمان سیما و منظر می باشد که خوشبختانه تا کنون در بخش قابل توجه ای از فضاهای سبز و بوستانها اجرایی شده است .

 

 

 

احمد عبدالله زاده با بیان اینکه با بهره برداری از این خط علاوه بر توسعه بیشتر شبکه آبرسانی ،مدت زمان آبیاری درختان نیز کاهش خواهد یافت،افزود:بیش از 4کیلومترلوله گذاری انجام وفضای سبز بلوارهای یادگارامام،پارسیان،جانبازان و مجموعه گلباغ شهرداری از این طرح آبیاری خواهند شد .

 

 

وی آبگیری استخر ذخیره اب مجموعه گلباغ را یکی دیگر از اهداف این طرح عنوان کردوافزود:در این طرح دو چاه بهشت زهرا و شهرک فرهنگیالن به رینگ شهریب متصل خواهند شد .

 

 

وی اعتبار اجرای این طرح را بالغ بر 10میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیش از 15هکتار از فضاهای سبز شهرک فرهنگیان و ولی عصر تحت پوشش این سیستم قرار خواهند گرفت.

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211