سه‌شنبه, 28 ارديبهشت 1400          

عنوان : شهردار زرند دردیدار با رئیس آموزش وپرورش شهرستان: معلمین زمینه ساز خوبی برای فرهنگ و تمدن یك جامعه می باشند
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ 
ساعت : ۱۱:۵۹:۵۶

محمد رضا مهدلو شهردار زرند به مناسبت 12 اردیبهشت، سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، به همراه مدیر حراست شهرداری و رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری به دیدار رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رفت و این روز را به آنها تبریک گفت.

 

محمد رضا مهدلو شهردار زرند در این دیدار با مهم شمردن تعلیم و تربیت و بحث آموزش وپرورش در جامعه امروز گفت: معلمین زمینه ساز خوبی برای  فرهنگ و تمدن یک جامعه می باشند و از آنها می توان به عنوان سفیران علم و آموزش نام برد .

 

شهردار زرند با اعلام اینکه هر فردی در جامعه مهر و محبت معلمی را درک کرده است گفت:هر چند شیوع ویروس کرونا باعث بسته شدن مدارس شده است ولی امروز به واسطه همه زحمات معلمین در فضای مجازی شاهد پیشرفت و ارتقای سطح علمی دانش آموزان می باشیم .

 

وی افزود: جلوگیری از آسیب های اجتماعی ،آگاه نمودن خانواده ها و همراهی آنها با آموزش و پرورش، نیاز ضروری جامعه امروزی  است که باید به این موضوع بیشتر پرداخته شود .

 

وی ضمن ارزوی سلامتی برای همه معلمین و دانش آموزان اظهار امیدواری کرد با اتمام این ویروس منحوس باردیگر شاهد دمیده شدن روح زنده تربیت در بین دانش آموزان باشیم .

 

حسین کاظمی رئیس اداره آموزش و پرورش نیز از نگاه ویژه شهرداری به تعلیم و تربیت قدردانی کرد و گفت:همکاری و تعامل آموزش وپرورش وشهرداری یکی از مهمترین اصول شهروندی می باشد و انتظار داریم این تعامل بیشتر شود تا بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگی را حل کنیم.

 

حسین کاظمی حضور شهردار در مجموعه آموزش و پرورش را نشان از علاقه ایشان به مباحث فرهنگی دانست و افزود: همکاری بین ادارات کلید واژه ی مهمی در تحقق و برطرف شدن مشکلات شهرستان می باشدو امیدواریم این تعاملات روز به روز افزایش یابد .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرند در ادامه از فعالیتهای عمرانی شهرداری قدردانی و اظهار امیدواری کرد با همکاری مدیران شهرستان بتوانیم زرندی زیبا را برای شهروندان بسازیم .

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211