جمعه, 30 مهر 1400          

عنوان : سرپرست شهرداری زرند در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان: سعه صدر، صبر، درایت و نگاه راهبردی نیروی انتظامی باعث شده است كه تلاش دشمنان برای ناامن كردن فضای كشور، به خوبی مدیریت شود .
تاريخ :
 ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۷:۴:۵۰
    /  4

محمد منصوری سرپرست شهرداری بهمراه عباس ایرانمنش رئیس و اعضای شورای شهر زرندبا فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زرند دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این دیدار که  به مناسبت هفته  نیروی انتظامی در دفتر فرماندهی این نیروی انجام شد عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر از ایجاد نظم و امنيت در سطح شهر وهمچنین تعامل وهمکاري  سرهنگ خدادادنژاد فرماندهی نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی با برقراری امنیت ، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی ایفا می نماید .

عباس ایرانمنش گفت: تعامل و همکاری خوبی بین شهرداری ،شورا و نیروی انتظامی برقرار می باشدکه این تعامل در راستای خدمتگزاری به شهر و شهروندان و به نفع تمامی  آنها است.

 محمد منصوری سرپرست شهرداری زرند نیز در این دیدار امنیت کشور و شهرستان زرند را ماحاصل زحمات ماموران پلیس دانست و با اعلام اینکه خدمات نیروی انتظامی  آمیخته ای از اخلاق و اقتدار می باشد گفت:نیروی انتظامی ایران اسلامی یک نیروی اخلاق مدار،مهربان ومردم دار می باشدکه برای حفظ و امنیت شهروندان تلاش می کنند .

 منصوری ضمن تقدیر از اقدامات نیروی انتظامی شهرستان اظهار داشت : انصافا نیروی انتظامی در طول انقلاب خدمات ارزنده ای داشته و نقش تعیین کننده ای در تامین امنیت، نظم و آرامش جامعه ایفاء کرده است.

 سرپرست شهرداری زرند همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین را منجر به عملکرد بهتر آن ها دانست و افزود: سعه صدر، صبر، درایت و نگاه راهبردی نیروی انتظامی باعث شده است که  تلاش دشمنان برای ناامن کردن فضای کشور، به خوبی مدیریت شود .

 سرهنگ خداداد نژاد فرماندهی نیروی انتظامی نیز در این دیدار آرامش حاکم بر شهرستان را ماحصل همکاری ،همراهی و انسجام بالایی همه نیروهای نظامی و مدیریتی در شهرستان دانست افزود:همه تلاش نیروهای انتظامی شهرستان این است که احساس امنیت در وجود مردم زرند بنشیند .

فرمانده نیروی انتظامی زرند یکی از انتظارات نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان از شهرداری و شورا را افزایش تعاملات دانست و تصریح کرد: با توجه به ارتباط مستقیم ناجا با شهروندان بخش عمده ای از فعالیتهای این نهاد در زمینه سرمایه اجتماعی می باشد که باید از آن به خوبی بهره ببریم .

 سرهنگ خدادادنژاد نعمت سلامتی و امنیت را از مهمترین نعمات خداوندی دانست و تصریح کرد: نعمت سلامتی در شرایط کنونی بر عهده پرستاران و کادر درمانی است و تامین امنیت نیز از وظایف مهم این نیرو می باشد .

 وی پلیس امروز را پلیسی تعامل گرا دانست و افزود: رویکرد پلیس در قبال شهروندان فرق کرده است اما این رویکرد در مقابل با ناهنجاریها و قانون شکن ها کاملا متفاوت می باشد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211