يکشنبه, 13 آذر 1401          

عنوان : طی مراسمی با حضور مدیران شهرستانی از لباس و تجهیزات تیم فوتبال شهرداری برای شركت در لیگ برتر استان رونمایی شد.
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ 
ساعت : ۸:۲۹:۴۰
    /  13

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این مراسم مهندس ضیاءالدینی شهردار زرند در ابتدای این نشست ضمن قدردانی از توجه مدیران شهرستان به امر ورزش از زحمات حمید سیستانی زاده مدیر سابق باشگاه شهرداری تقدیر و با اعلام اینکه شهرداری سعی دارد با استفاده از پتانسل های خود ورزش شهرستان راپویاتر نماید گفت: تمامی برنامه شهرداری در این خصوص  با برنامه ریزی پژوهشی و هدفمند می باشد تا نتایج خوبی برای مردم و شهر در پی داشته باشد .

 

مهندس ضیاءالدینی ورزش را یکی از اساسی ترین نیازهای انسان دانست که سلامت روح و جسم را تامین می کند و با اعلام اینکه  شادابی ، نشاط و سلامت افراد در جامعه می تواند از بسیاری از ناهنجاریها بکاهد گفت: امیدواریم بتوانیم با شرایطی که در باشگاه شهرداری به وجود آمده توسعه همه جانبه ورزش را در بین همه اقشار جامعه شاهد باشیم .

 

شهردار زرنددر ادامه با بیان اینکه متاسفانه در مزایده املاک ورزشی استان شاهد افزایش قیمت زمین های ورزشی شهر زرند می باشیم گفت:افزایش هزینه های ورودی برای این مجموعه های ورزشی باعث عدم استقبال جوانان و نوجوانان از این مجموعه ها خواهد شد .

 

وی خواستار ورود مجموعه های نظارتی به این موضوع شد و تصریح کرد:هدف همه ما تامین زیرساختهای ورزش و نیازجوانان شهرستان می باشد تا از ناهنجاریهای اجتماعی کاسته شود و جوانان ،به ورزش بیشتر از مسائل دیگر بپردازند .

 

 

مهندس ضیاءالدینی در ادامه از واگذاری اماکن شهرداری به امر ورزش خبر داد و با اعلام اینکه چند سال ورزشی شهرداری به زودی این مجموعه اضافه خواهد شد گفت: زیر ساخت زمین چمن مصنوعی شهرداری آماده شده است و امیدواریم با کمک مسئولین شهرستان و صنایع بتوانیم این زمین را بهسازی و به بهره برداری برسانیم  

 

 

مهندس حسینی فرماندار زرند نیز در این نشست از کمبودهای شهر زرند گفت و تصریح کرد: ورزش یک مقوله بزرگی است که برای حل مشکلات آن باید تلاش کرد و وقت گذاشت.

 

فرماندار زرند اساس سلامت جامعه را ورزش دانست و تصریح کرد: متأسفانه سرانه فضای ورزشی در شهرستان صنعتی زرند مطلوب نبوده و نیاز است فضای ورزشی در شهرستان توسعه یابد.

 

وی ضمن قدردانی از تلاش های مهندس ضیاءالدینی شهردار و اعضای شورای شهر خواستار حمایت همه جانبه مدیران شهرستانی از فعالیتهای شهرداری شد و گفت: جای خرسندیست که فعالیتها و حرکتهای خوبی از سوی شهرداری در سطح شهر شاهد هستیم

 

 

عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر نیز هدف شهرداری و شورای شهر را توسعه ورزش های همگانی عنوان و افزود: فراهم نمودن بستر و زیرساختهای ورزشی و فرهنگ سازی و ترغیب نمودن مردم به سوی ورزش های همگانی باید در دستور کار مدیران شهرستان قرار گیرد.

 

 وی با اعلام اینکه برای اینکه جامعه ای سالم داشته باشیم باید ورزش در فرهنگ جامعه عمومیت پیدا کندگفت:از همه مدیران و مسئولان شهرستان می خواهم که ورزش و ورزشکاران را تنها نگذاریم تا بتوانیم ورزش شهرستان را به سامان برسانیم.

 

سید رضا مهدوی نیز در این مراسم با اعلام اینکه باشگاه شهرداری در راستای توسعه ورزش همگانی،ورزش صبحگاهی،ورزش بانوان و... برنامه های خوبی را در دستور کار خود دارد گفت:ورزش بانوان و فعالیت در راستای گسترش فعالیتهای ورزشی  این قشر از جامعه از مهمترین اهداف ما می باشد.

 

 

مهدوی هدف باشگاه شهرداری را اخلاق مداری و رعایت اخلاق و اصول حرفه ای عنوان و تصریح کرد:می خواهیم حرفه ای باشیم و به صورت حرفه ای به امر باشگاه داری بپردازیم .

 

 

وی در پایان از خرید تجهیزات و امکانات برای تیم فوتبال باشگاه شهرداری خبر داد و گفت: سعی داریم تیم های این باشگاه  از بهترین امکانات و تجهیزات برخوردار باشند.

 

شایان ذکر است در ادامه این مراسم که با حضور سرهنگ امیری فرمانده سپاه شهرستان،سرهنگ محمدی و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری همراه بود بعداز اجرای برنامه های فرهنگی و حرکات ورزشی  از لباس  و تجهیزات تیم فوتبال شهرداری رونمایی شد

 

 

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211