عنوان : رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند،نوجوانان و كودكان بیشترین قربانیان حوادث چهارشنبه سوری هستند.
تاريخ :
 ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۱۳:۵۰:۵۵

مرتضی بخشی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از فعالیتهای  این سازمان برای چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت:بر اساس برنامه ریزی های انجام شده بیش از 50نفر آتش نشان ، تجهیزات و خوروهای این سازمان در چهارشنبه آخر سال در سطح شهر مستقر خواهند شد .

بخشی با اعلام اینکه در روزهای پایانی سال همواره شاهد اتفاقات  و حوادث تلخی قبل از فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال می باشیم که تعدادی از شهروندان  مصدوم و یا جان خود را از دست می دهند ، گفت:توصیه ما به شهروندان این است که مراقب سلامتی خود باشند و توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در ادامه به نقش والدین در آگاه سازی فرزندان از خطرات چهارشنبه سوری اشاره و افزود: متاسفانه بیشترین قشر آسیب پذیر شب چهارشنبه سوری نوجوانان و کودکان هستند، که این امر می طلبد والدین به فرزندان خود توجه ویژه‌ای داشته و بر رفتار فرزندان خود در این ایام نظارت کامل داشته باشند.

وی افزود:در راستای افزایش ایمنی سطح شهر تمامی نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از 15 اسفندماه لغایت 15 فروردین ماه1402 در آماده باش کامل قرار دارند

وی در پایان اظهار امیدواری کرد در روزهای پایانی سال شاهد کاهش حوادث در سطح شهر زرند باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211