جمعه, 12 خرداد 1402          

عنوان : برگزاری اولین جلسه كمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر
زير عنوان : عزم شورای شهر و شهرداری برای تغییر چهره مرکز شهر زرند
تاريخ :
 ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ 
ساعت : ۲۳:۱۱:۲۲

🔹 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر زرند اولین جلسه کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر با حضور اعضای شورا، شهردار و معاونین عمرانی، توسعه مديريت و منابع نیروی انسانی و حراست شهرداری در سالن کنفرانس شورای شهر برگزار گردید. 
🔹در این جلسه ابتدا سردار ایرانمنش با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید از تلاش صادقانه نیروهای شهرداری قدردانی نمود و اظهار داشت متاسفانه تاکنون شهرداری و شورای شهر در حوزه سرمایه گذاری اقتصادی و مدیریت راهبردی اقدام قابل توجهی را برای شهر انجام نداده است. 
🔹ایشان با اشاره به وضعیت مرکز شهر زرند خواستار یک برنامه ریزی جامع، اصولی و میان مدت برای تغییرات اساسی در راستای چشم‌انداز آینده شهر زرند شد. 
🔹وی افزود مرکز شهر زرند نیاز به پارکینگ طبقاتی، مرکز تجاری، درمانی و فرهنگی مدرن شهری و یک فضای سبز با رویکرد آرامش بصری و تعلق خاطر شهروندان به هسته مرکزی شهر را دارد و از مجموعه شهرداری خواست با تشکیل یک واحد تخصصی و مجزا طرح‌ها و برنامه‌های خود را با دعوت از نخبگان حوزه معماری و شهرسازی برای خروج از بحران هسته مرکزی شهر اجرایی و عملیاتی نماید. 
🔹سپس مهندس ضیاءالدینی شهردار زرند با تشکر از تشکیل این جلسه ابراز داشت؛ دفتر سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی به زودی راه اندازی می شود و با انتخاب یک تیم تخصصی متشکل از مدیر.، مشاورین اقتصادی و سرمایه‌گذاری بهترین تصمیم را برای معضل چهارراه برق و دیگر نقاط مستعد شهر خواهیم گرفت.
🔹منتخب شورای شهر زرند افزود، شهرداری امکانات و املاک بسیار مستعدی برای تبدیل به زیرساخت‌های بکر و جدید شهری را دارد و ما نباید با عجله و بدون دیدگاه کارشناسی دست به اقدامی بزنیم که باعث از بین رفتن اعتماد سرمایه گذار بشود 
🔹در ادامه اعضای شورای شهر و معاونین شهرداری پیشنهادات و برنامه‌های خود را پیرامون ایجاد دفتر سرمایه گذاری و حل مسئله چهارراه برق اعلام نمودند و در پایان مقرر گردید با تشکیل این دفتر و جذب مشاورین مربوطه طرح های پیشنهادی برای مرکز شهر زرند در دستور کمیسیون اقتصادی و معماری شورای شهر قرار گیرد تا پس از تایید نهایی زمینه توافقات بین بخشی برای عملیاتی شدن پروژه ها در قالب یک برنامه میان مدت فراهم گردد.


بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211